Holowanie samochodów ciężarowych

Holowanie ciężarówek i innych ciężkich pojazdów oraz maszyn wymaga specjalistycznego sprzętu i odpowiedniego podejścia. Potrzebny jest m.in. holownik TIR, a także wiedza na temat tego rodzaju transportu. Wybierając usługi naszej firmy, korzystasz z pomocy profesjonalistów. Zajmujemy się holowaniem aut ciężarowych, transportem maszyn budowlanych, ciągników, wózków widłowych itp. Działamy 24 h/ 7 dni w tygodniu, dojeżdżając na miejsce najszybciej jak to możliwe.

holowanie ciężarówek koszalin

Profesjonalne holowanie TIR i nie tylko

Twój samochód ma awarię? Brałeś udział w kolizji drogowej? Nie masz jak dostać się do warsztatu?

Zamów holowanie.

W przypadku dużych pojazdów nie wystarczy jednak zwykła laweta. Niewiele firm oferuje specjalistyczne usługi z zakresu holowania TIR i innych tego typu. Potrzebny jest bowiem specjalistyczny sprzęt oraz wiedza i doświadczenie pozwalające na całkowicie bezpieczną i sprawną realizację zadania. Nie wiesz, komu zlecić holowanie samochodów ciężarowych? Na terenie Koszalina i okolic jesteśmy bezkonkurencyjni. Zajmujemy się wszystkimi ciężkimi pojazdami i maszynami, świadcząc pomoc drogową TIR czy transportując maszyny rolnicze i budowlane.

Dysponujemy odpowiednim sprzętem i samochodami holującymi. Nasi doświadczeni pracownicy sprostają każdemu wyzwaniu! Oferujemy:

  • ikona8

    Holowanie powypadkowych samochodów ciężarowych

  • ikona8

    Holowania ciągników, maszyn budowlanych itp.

  • ikona8

    Holowania poawaryjne aut ciężarowych

W niektórych przypadkach oferujemy też pomoc na miejscu – np. wykonując wymianę paliwa lub naprawę (w tym także naprawę ogumienia). Postaramy się sprawnie i skutecznie rozwiązać każdy problem, tak byś mógł ruszyć w dalszą trasę. Jeśli awaria przekracza możliwości naszego mobilnego serwisu, wyślemy holownik TIR, który przetransportuje pojazd do odpowiedniego warsztatu.

Holowanie ciężarówek i maszyn w Koszalinie

Potrzebujesz natychmiastowej pomocy na drodze? Zaufaj profesjonalistom. Mamy duże doświadczenie nie tylko w holowaniu ciężarówek, ale również w pracy z maszynami budowlanymi, rolniczymi i innymi dużymi urządzeniami. Zajmiemy się ich transportem w dowolne miejsce. Możesz więc nam zaufać zawsze wtedy, gdy chcesz przewieźć wózek widłowy czy ciągnik do warsztatu lub koparko-ładowarkę na miejsce nowej budowy. Dopasujemy się do Twoich potrzeb. Stosowany przez nas sprzęt w połączeniu ze ścisłym przestrzeganiem właściwych procedur zapewnia całkowite bezpieczeństwo ładunku. Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji na temat oferty czy cen. Nasza pomoc drogowa TIR jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

MOBILNY WARSZTAT

naprawy na miejscu, w tym wulkanizacja
i wypompowywanie paliwa

24/h