Holowanie samochodów ciężarowych

Holowanie ciężarówek i innych ciężkich pojazdów oraz maszyn wymaga specjalistycznego sprzętu i odpowiedniego podejścia. Potrzebny jest m.in. holownik TIR, a także wiedza na temat tego rodzaju transportu. Wybierając usługi naszej firmy, korzystasz z pomocy profesjonalistów. Holowanie tira to jedna z naszych licznych specjalności. Zajmujemy się holowaniem aut ciężarowych, transportem maszyn budowlanych, ciągników, wózków widłowych itp. Działamy 24 h/ 7 dni w tygodniu, dojeżdżając na miejsce najszybciej jak to możliwe. Nasza Pomoc Drogowa TIR oferuje wysokiej jakości usługi kierowcom wszystkich ciężkich pojazdów, niezależnie do tego czy chcecie nam Państwo powierzyć planowany transport ciężkiego pojazdu, czy też zwracacie się o pomoc w nagłym przypadku. Holowanie ciężarówek 24h nigdy nie zawodzi. My i nasz sprzęt umożliwiający sprawne i bezpieczne holowanie tira i każdego innego ciężkiego pojazdu pozostajemy do dyspozycji.

holowanie ciężarówek koszalin

Profesjonalne holowanie TIR i nie tylko

Twój samochód ma awarię? Brałeś udział w kolizji drogowej? Nie masz jak dostać się do warsztatu?

Zamów holowanie.

W przypadku dużych pojazdów nie wystarczy jednak zwykła laweta. Niewiele firm oferuje specjalistyczne usługi z zakresu holowania TIR i innych pojazdów tego typu. Potrzebny jest bowiem specjalistyczny sprzęt oraz wiedza i doświadczenie pozwalające na całkowicie bezpieczną i sprawną realizację zadania. Nie wiesz, komu zlecić holowanie samochodów ciężarowych? Na terenie Koszalina i okolic jesteśmy bezkonkurencyjni. Zajmujemy się wszystkimi ciężkimi pojazdami i maszynami, świadcząc pomoc drogową TIR czy transportując maszyny rolnicze i budowlane.

Dysponujemy odpowiednim sprzętem i samochodami holującymi. Nasi doświadczeni pracownicy sprostają każdemu wyzwaniu zapewniając bezpieczne holowanie ciężarówek 24h! Oferujemy:

  • ikona8

    Holowanie powypadkowych samochodów ciężarowych

  • ikona8

    Holowania ciągników, maszyn budowlanych itp.

  • ikona8

    Holowania poawaryjne aut ciężarowych

Pomoc Drogowa TIR to profesjonalna i rzetelna pomoc w każdej nagłej sytuacji. Holowanie ciężarówek 24h pozostaje do Państwa dyspozycji codziennie, niezależnie od pory dnia i nocy. Nasi specjaliści oraz sprzęt umożliwiający bezpieczne holowanie tira bądź dowolnego innego pojazdu pojawią się na miejscu zdarzenia w możliwie najkrótszym czasie zapewniając wsparcie w każdej sytuacji. W niektórych przypadkach oferujemy też pomoc na miejscu – np. wykonując wymianę paliwa lub naprawę (w tym także naprawę ogumienia). Postaramy się sprawnie i skutecznie rozwiązać każdy problem, tak byś mógł ruszyć w dalszą trasę. Jeśli awaria przekracza możliwości naszego mobilnego serwisu, wyślemy holownik TIR, który przetransportuje pojazd do odpowiedniego warsztatu.

Holowanie ciężarówek i maszyn w Koszalinie

Potrzebujesz natychmiastowej pomocy na drodze? Zaufaj profesjonalistom. Mamy duże doświadczenie nie tylko w holowaniu ciężarówek, ale również w pracy z maszynami budowlanymi, rolniczymi i innymi dużymi urządzeniami. Zajmiemy się ich transportem w dowolne miejsce. Możesz więc nam zaufać zawsze wtedy, gdy chcesz przewieźć wózek widłowy czy ciągnik do warsztatu lub koparko-ładowarkę na miejsce nowej budowy. Dopasujemy się do Twoich potrzeb. Stosowany przez nas sprzęt w połączeniu ze ścisłym przestrzeganiem właściwych procedur zapewnia całkowite bezpieczeństwo ładunku. Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji na temat oferty czy cen. Nasza pomoc drogowa TIR jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Obok pomocy doraźnej zapewniamy również profesjonalne wsparcie w planowanych relokacjach pojazdów i maszyn ciężkich. Oferujemy konkurencyjne warunki współpracy i dogodne terminy realizacji zleceń. Zapraszamy do kontaktu!

MOBILNY WARSZTAT

naprawy na miejscu, w tym wulkanizacja
i wypompowywanie paliwa

24/h