Dostawa paliwa

Dowozimy paliwo w każde miejsce gdzie go zabrakło. Spuszczamy źle zatankowane paliwo. Ratujemy w kryzysowych sytuacjach 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Mobilny mechanik Koszalin to usługa, którą kierujemy do wszystkich kierowców w potrzebie zapewniając fachową pomoc na terenie Koszalina i całego województwa zachodniopomorskiego. 

Wymiana paliwa na miejscu

Dowozimy paliwo w każde miejsce gdzie go zabrakło. Spuszczamy źle zatankowane paliwo.
Ratujemy w kryzysowych sytuacjach 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

dostawa paliwa koszalin

Dostawa paliwa na każdy kilometr trasy

Jedziesz na ‘głębokiej rezerwie’ i nerwowo szukasz najbliższej stacji? Zdarzyło się to niejednemu kierowcy! Jeśli jednak stacja się nie znajdzie ktoś musi pomóc.

To możemy być my! – dowozimy paliwo i pomagamy w „zatankowaniu” pojazdu unieruchomionego na poboczu. Nie ma dla nas znaczenia to, czy podasz nam adres, współrzędne GPS czy kilometr trasy, na którym się zatrzymałeś – bez problemu trafimy we właściwe miejsce dostarczając paliwo wysokiej jakości. Dowóz paliwa obejmuje zarówno dowożenie benzyny, jak i oleju napędowego, a jego dostawa zajmie nam zaledwie kilka minut.

Wymiana paliwa

W naszej ofercie znajduje się także fachowa wymiana źle zatankowanego paliwa oraz sprawny dowóz paliwa na miejsce gdzie go zabrakło. Właśnie zorientowałeś się, że zamiast oleju napędowego wlałeś do baku benzynę? A może na odwrót? Takie rzeczy się zdarzają i nie są powodem do wstydu! Nie uruchamiaj silnika! Zadzwoń do nas, a my przyjedziemy na wskazaną stację benzynową i wymienimy paliwo na miejscu, bez ryzyka uszkodzenia jednostki napędowej! To zajmie dosłownie chwilę, a Ty będziesz mógł kontynuować podróż. O pomyłce zdałeś sobie sprawę na trasie? Zjedź na pobocze i zadzwoń! Przyjedziemy, wypompujemy paliwo i dostarczymy odpowiednie!

Brak dopływu paliwa jest przyczyną zapowietrzenie lub zanieczyszczenie całego układu paliwowego. Nie ryzykuj, zwłaszcza kiedy pomoc jest w zasięgu ręki!

  • ikona8

    Dowóz paliwa na miejsce

  • ikona8

    Spuszczenie źle zatankowanego paliwa

MOBILNY WARSZTAT

naprawy na miejscu, w tym wulkanizacja
i wypompowywanie paliwa

24/h