Wulkanizacja mobilna

Awaria opony może zdarzyć się zawsze i wszędzie. Dlatego oferujemy wulkanizację mobilną (24/7). Dojedziemy do Ciebie najszybciej jak to możliwe, sprawnie i fachowo zmienimy uszkodzoną oponę. A jeśli pomoc mobilnego serwisu opon okaże się niewystarczająca, sprowadzimy na miejsce zdarzenia mobilnego mechanika, który zdiagnozuje przyczynę awarii i w miarę możliwości usunie ją bez konieczności holowania pojazdu do warsztatu. 

Mobilny serwis opon

Awaria opony może zdarzyć się zawsze i wszędzie. Dlatego oferujemy wulkanizację mobilną (24/7).
Dojedziemy do Ciebie najszybciej jak to możliwe, sprawnie i fachowo zmienimy uszkodzoną oponę.

wulkanizacja koszalin

Wulkanizacja Koszalin 24h

Każdy kierowca złapał kiedyś gumę. Jeśli zdarzyło się to na środku drogi, z dala od domu i warsztatu, a usterka jest poważana to dalsza jazda jest niebezpieczna lub wręcz niemożliwa. Nie musi to jednak oznaczać konieczności odwiezienia samochodu do serwisu opon na lawecie. Nie musisz też angażować nikogo z rodziny bądź przyjaciół, żeby zabrać uszkodzoną oponę do wulkanizatora. Wystarczy telefon!

Zajmiemy się tym – zamów mobilną wulkanizację.

Nasi fachowcy sprawnie i solidnie zmienią oponę niezależnie od tego czy jeździsz samochodem osobowym czy ciężarowym. Działamy na terenie Koszalina i całego województwa zachodniopomorskiego. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług wraz z możliwością konsultacji mechanicznej. W razie potrzeby zapewniamy również dowóz paliwa, dzięki czemu możesz kontynuować podróż niezależnie od tego, co ją przerwało!

  • ikona8

    Wymiana opon w samochodach osobowych

  • ikona8

    Wymiana opon w samochodach ciężarowych

  • ikona8

    Wymiana opon w maszynach rolniczych i budowlanych

MOBILNY WARSZTAT

naprawy na miejscu, w tym wulkanizacja
i wypompowywanie paliwa

24/h