Serwis mobilny

Naprawimy Twój samochód tam gdzie zajdzie potrzeba. Mobilny warsztat obejmuje bieżące naprawy pojazdów, dojeżdżamy na miejsce 24h/ 7 dni w tygodniu. Działamy na terenie miasta Koszalin i całego województwa zachodniopomorskiego, zapewniając profesjonalną pomoc mobilnego mechanika oraz mobilny serwis opon. W razie potrzeby na miejscu przeprowadzimy także wymianę paliwa.

Serwis mobilny

Naprawimy Twój samochód tam gdzie zajdzie potrzeba.
Mobilny warsztat obejmuje bieżące naprawy pojazdów,
dojeżdżamy na miejsce awarii lub kolizji 24h/ 7 dni w tygodniu.

mobilny mechanik koszalin

Sprawnie zdiagnozujemy i postaramy się ponownie „postawić na koła” Twój samochód bez holowania i kosztów związanych z wynajęciem samochodu zastępczego. Nie musisz żegnać się ze swoim autem na długie dni czy tygodnie zostawiając go w warsztacie i nie mając kontroli nad naprawą. Nasz mobilny mechanik postara się usunąć usterkę w miejscu, w którym samochód odmówił posłuszeństwa, jednocześnie umożliwiając Ci kontynuowanie podróży.

Rozpoznajemy usterki auta na miejscu i wprowadzamy najpilniejsze zmiany. Wszystko co możliwe do wykonania ma miejscu robimy niezwłocznie i skutecznie. A jeśli nie jesteśmy w stanie usunąć usterki na poboczu, zapewniamy holowanie do naszego warsztatu stacjonarnego oraz możliwość skorzystania z samochodu zastępczego na czas naprawy.

  • ikona8

    Drobne naprawy aut osobowych i ciężarowych

  • ikona8

    Sprawny dojazd na miejsce i reagowanie na awarie

  • ikona8

    Bieżące naprawy w pobliżu miejsca kolizji

MOBILNY WARSZTAT

naprawy na miejscu, w tym wulkanizacja
i wypompowywanie paliwa

24/h