Samochody zastępcze

Jeżeli jesteś poszkodowanym w zdarzeniu drogowym, a Twój pojazd jest unieruchomiony nie z Twojej winy na skutek zaistniałych wydarzeń masz prawo do samochodu zastępczego. Dodatkowo, jeżeli sprawca wypadku posiada ważne ubezpieczenie OC, przysługuje Ci auto zastępcze z OC sprawcy.

Auta zastępcze

Podstawiamy samochody zastępcze od ręki na miejsce wypadku jeśli tylko klienci mają takie życzenie.
Zajmujemy się przygotowaniem odpowiednich dokumentów.

auto zastępcze z oc sprawcy koszalin

Pomoc drogowa Bondalski - auta zastępcze, auta zastępcze z OC sprawcy

Poważniejsze uszkodzenie samochodu wiąże się z dłuższym czasem naprawy i brakiem środka transportu. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużą niedogodnością jest brak pojazdu, szczególnie wtedy, kiedy niezbędny jest do codziennego funkcjonowania. Wypożyczenie samochodu zastępczego jest wówczas koniecznością. Auto zastępcze można wypożyczyć w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kolizji lub wypadku drogowego do czasu ostatecznej naprawy Państwa auta, a w przypadku powstania szkody całkowitej - do dnia wypłaty rekompensaty.

Specjalizujemy się w pomocy w przypadku nagłych sytuacji drogowych. Od lat świadczymy kompleksowe usługi z zakresu pomocy drogowej. Zarówno w przypadkach konieczności wypożyczenia samochodu zastępczego, jak i wszelkich innych usługach nasz doświadczony zespół wyróżnia się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem. Wszelkie usługi realizujemy z myślą o najwyższym dobru i satysfakcji Klienta.

Reagujemy natychmiastowo, by ułatwić naszym Klientom komunikację i dotarcie na miejsce w czasie naprawy samochodu. Podstawiamy samochody zastępcze od ręki na miejsce wypadku jeśli tylko Klienci mają takie życzenie. Auta zastępcze dostarczane przez naszą pomoc drogową są w pełni sprawne, a ich stan techniczny kontrolowany jest na bieżąco. To gwarantuje pełne bezpieczeństwo bez obaw o jakąkolwiek usterkę. Zajmujemy się również przygotowaniem odpowiednich dokumentów i pomagamy w załatwianiu wszelkich formalności.

Auto zastępcze – Koszalin i okolice

Przydarzył Ci się wypadek, stłuczka czy kolizja i potrzebujesz auta zastępczego? Zadzwoń a niezwłocznie pomożemy zachować Ci ciągłość korzystania z środka transportu.

Do współpracy zachęcamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i również biznesowych. Działamy na terenie miasta Koszalin i całego województwa zachodniopomorskiego, zapewniając profesjonalną pomoc w postaci auta zastępczego. Zapraszamy!

  • ikona8

    podstawienie samochodu zastępczego na miejsce wypadku

  • ikona8

    sprawny dojazd i przeprowadzenie formalności

MOBILNY WARSZTAT

naprawy na miejscu, w tym wulkanizacja
i wypompowywanie paliwa

24/h