Holowanie samochodów osobowych

Holowanie pojazdów osobowych to jedna z podstawowych gałęzi naszej oferty. Działamy 24h/7 dni w tygodniu, dojeżdżając na miejsce najszybciej jak to możliwe. Zaawansowany sprzęt pozwala na tanie holowanie w każdej sytuacji, a nasz doświadczony personel doskonale radzi sobie nawet w nietypowych przypadkach.

autoholowanie 24h koszalin

Profesjonalne holowanie

Miałeś awarię auta i nie masz jak dostać się do warsztatu? Brałeś udział w wypadku lub kolizji drogowej?

Najprawdopodobniej laweta to jedyne rozwiązanie, które okaże się pomocne. Korzystając z naszych usług, możesz być pewien szybkiej reakcji – 24h na dobę – oraz pełnego profesjonalizmu przy obsłudze. Co więcej, oferujemy tanie holowanie, które na pewno nie nadwyręży Twoich finansów.

Niesiemy pomoc zawsze wtedy, gdy potrzebujesz natychmiastowego holowania. Na terenie Koszalina i okolic dojeżdżamy na miejsce w mniej niż pół godziny – niezależnie od dnia tygodnia czy pory dnia. Auto hol oferujemy na terenie całej Europy. Nieważne, z jakich powodów potrzebujesz holowania pojazdów. Nasza laweta jest do Twojej dyspozycji. Zadbamy też o to, by transport przebiegł całkowicie bezpiecznie i bez zakłóceń.

Doświadczeni pracownicy oraz doskonale przystosowany sprzęt i samochody pozwalają nam reagować najszybciej, najskuteczniej i najbardziej profesjonalnie. Nie ma dla nas sytuacji zbyt trudnych. Korzystamy z wysokiej jakości urządzeń, które zapewniają pewny i bezpieczny transport aut. Proponujemy:

  • ikona8

    Holowanie aut powypadkowych

  • ikona8

    Holowanie samochodów po wszelkich awariach

  • ikona8

    Holowanie aut z garaży podziemnych

Tanie holowanie w Koszalinie

Wiemy, że każda awaria samochodu, wypadek czy inna podobna sytuacja to ogromny stres. Doskonale zdajemy sobie też sprawę, że stojąc przed koniecznością wykonania różnych napraw w swoim samochodzie, nie chcesz, by laweta kosztowała Cię majątek. Dlatego zapewniamy tanie holowanie, a ponadto zapewnimy Ci profesjonalną i kompleksową obsługę w tej trudnej sytuacji. Niezależnie od tego, czy chodzi o holowanie samochodów ciężarowych, czy też transport „osobówek”. Co więcej, w niektórych przypadkach możemy dokonać naprawy doraźnej lub podstawić samochód zastępczy na miejsce zdarzenia, byś nie musiał martwić się o transport. Współpraca z firmą Bondalski to więc znacznie więcej niż auto hol.

Jesteśmy solidnym partnerem, któremu warto zaufać, a nasza laweta obsługuje cały Koszalin i okolice, błyskawicznie dojeżdżając we wskazane miejsce. Potrzebujesz specjalistycznych usług? Chcesz, byśmy dojechali do innego miasta, a nawet kraju na terenie Europy? Skontaktuj się z naszym biurem, a na pewno Ci pomożemy, proponując konkurencyjne ceny za usługi.

MOBILNY WARSZTAT

naprawy na miejscu, w tym wulkanizacja
i wypompowywanie paliwa

24/h